Lista aktualności Lista aktualności

Facebook RDLP w Lublinie

W listopadzie uruchomiony został oficjalny profil facebookowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie, na którym można znaleźć codzienną porcję leśnych ciekawostek.

Fanpage jest skierowany nie tylko do miłośników lasu, przyrody i leśnictwa, lecz także do osób, które dotychczas nie były zainteresowane działalnością Lasów Państwowych.  

Jeśli chcecie Państwo na bieżąco śledzić informacje, m.in. z zakresu gospodarki leśnej i historii leśnictwa, poznawać ciekawostki dotyczące darów lasu, najlepsze sposoby na spędzenie wolnego czasu w lesie oraz miejsca na terenie lubelskich lasów, które trzeba zobaczyć, zajrzyjcie koniecznie na profil facebookowy RDLP w Lublinie. Wizytę na naszym fanpage’u umili widok pięknych leśnych krajobrazów oraz informacje dotyczące rzadkich i chronionych gatunków roślin i zwierząt występujących w lasach Lubelszczyzny.

Najpopularniejsza platforma mediów społecznościowych to znakomite miejsce do dialogu i edukacji, dlatego zapraszamy zarówno do obserwowania, jak i czynnego udziału w życiu profilu facebookowego lubelskiej dyrekcji – komentowania postów i zdjęć, zadawania pytań oraz promowania naszego profilu wśród znajomych. 

Zachęcamy do śledzenia profilu FB: